Nasıl Özgür Olduk?

Sıradan reklamcılığa, defalarca kullanılmış ve standartta karar kılınmış fikirlere, eskimiş bakış açılarına ve günü kurtarmaya endekslenmiş iletişim stratejilerine vereceğimiz rahatsızlıktan dolayı üzgünüz çünkü özgürüz...

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin, güncellemelerimizden anında haberdar olun.

Nasıl Özgür Olduk?

Markaların logoları, sloganları, renkleri kadar önemli olan bir etken de onların hikâyeleridir. Bizde özgür tanıtım olarak önce kendi hikayemizi sonra bizimle yeni hikayeler yazmak isteyecek firmalara hizmet vermek için 2013 yılında kollarımızı sıvayarak reklam sektörüne yeni bir yüz katmak için genç ve dinamik ekibimizle biz var oluş hikayesi yazmaya koyulduk.

Günümüzde her şirketin ve her markanın ön planda olsun olmasın mutlaka bir tanıtıma ihtiyacı vardır. Reklama önem veren kuruluşların marka bilinirliklerine katkı sağlamak için tüm gücümüzle çalışarak en iyi şekilde hizmet vermeyi kendimize ilke edinerek müşterilemize iyiyi, yeniyi sunmak için gece gündüz çalıştık bugün digital reklam açık hava reklamları kurumsal reklam alanlarında hizmet vererek firmaların tüm reklam ihtiyaçlarını sağlamaktayız.

Yaptığımız çalışmalar geldiğimiz nokta işimize verdiğimiz önemin en güzel yansıması olmuştur.
Özgür tanıtım olarak yenilikçi ve seçici oluşumuz bizi tercih sebebi kılmakta ve başarı hikayemizin yol göstericisi olmaktadır.

#özgürce

#araştırdık #yazdık #derledik #sunduk ve bunların hepsini sizin için yaptık, hayatta zararı olmayan nadir şeylerden biridir #okumak, okuyun okutturun #özgürce...